ARCHÍVUM

január 9. 19:00 Apa csak egy van?! Mórahalom
január 10. 10:00 Piroska és a farkas Vecsés
január 12. 10:00, 15:00 Piroska és a farkas Pécs, Pécsi Harmadik Színház
január 15. 10:30 Macskakirály Budapest, Köszi, Előd utca 1
január 15. 15:00 VUK Budapest, Köszi, Előd utca 1
január 19. 17:00 VUK Budakalász
január 20. 9:00, 10:30 A mi ars poetikánk Szentes
január 21. 11:00 Holle anyó segít! Soroksár, Otthon közösségi ház
február 5. 10:00 Ágacska Csepel
február 12. 10:30 Aranyhajú leány Budapest, Köszi, Előd utca 1
február 14. 9:00, 10:45 Holle anyó segít Dorog
február 14. 19:00 Charley nénje Marcali
február 16. 19:00 Charley nénje Vác
február 19. 10:30 Aranyhajú leány Budapest, Rózsa Művelődési ház
február 21. 10:00 Óz, a nagy varázsló Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Ház
február 22. 10:00 Óz, a nagy varázsló Budapest, Újhegyi Közösségi Ház
február 23. 14:00 Varázslatos mesekártyák Szeghalom
február 23. 19:00 Apa csak egy van?! Szeghalom
február 24. 19:00 Gyilkosság a stúdióban Köszi, X. Budapest, Előd utca 1.
február 26. 11:00 Piroska és a farkas Vác
március 2. 10:00, 14:00 VUK, a kisróka Tata
március 5. 10:30 Ludas Matyi Budapest, Köszi, Előd utca 1
március 8-9. 10:00, 14:00 Óz, a nagy varázsló Nagykanizsa
március 10. 11:00 Óz, a nagy varázsló Letenye
március 14. Ünnepi megemlékezés Budapest, Köszi, Előd utca 1
március 17. 10:00 Óz, a nagy varázsló UJKK
március 18. 17:00 Álom, mit nem láttak még Budakalász
március 19. 10:30 Piroska és a farkas Budapest, Köszi, Előd utca 1
március 20. 14:00 Holdvilágos éjszakán Stefánia Palota
március 23. 13:30 Óz, a nagy varázsló Palotás
március 23. 19:00 Apa csak egy van?! Dunaszerdahely
március 25. 19:00 Csárdáskirálynő
március 26. 11:00 VUK Vác
március 30. 9:30, 11:00 Piroska és a farkas Edelény
április 1. 11:00 Varázslatos mesekártyák Soroksár, Otthon közösségi ház
április 2. 10:30 Vili, a vega vámpír Budapest, Köszi, Előd utca 1
április 2. 14:00 Kalózkincs Hatvan
április 4. 10:00, 14:00 Békaherceg Szentgothárd
április 8. 10:30 Aranyhajú leány Esztergom
április 11. 11:00 Költők egymás között Nagykanizsa, Hevesi Sándor Művelődési Központ
április 12. 10:00 Vuk, a kisróka Csepel, Radnóti Művelődési Ház
április 15. 10:00 Húsvéti kalamajka Tata
április 17. 10:30 Varázslatos mesekártyák Bük
április 19. 19:00 Csárdáskirálynő
április 21. 14:00 Óz, a nagy varázsló Soroksár, Otthon közösségi ház
április 23. 19:00 Csárdáskirálynő
április 27. 14:00 Piroska és a farkas Szeghalom
április 27. 19:00 Kánkán hármasban Szeghalom
április 30. 10:30 Vuk, a kisróka Budapest, Csokonai Művelődési Ház
április 30. 19:00 Adj egy csókot Svédország
május 1. 14:00 Macskakirály Budapest, Óhegy park
május 1. 16:00 Nyári Tündérkert Bük
május 1. 17:00 Örökzöld slágerek, operett Bük
május 1. 19:00 Adj egy csókot Svédország
május 2. 19:00 Adj egy csókot Svédország
május 6. 10:30 Ludas Matyi Budapest, Újhegyi Közösségi ház
május 10. 10:00 Nyári Tündérkert Csepel, Radnóti Művelődési Ház
május 10. 19:00 Édes Alkony Debrecen, Vasutas Művelődési ház
május 12. 10:00, 19:00 Lúdas Matyi, Holdvilágos éjszakán Csorvás
május 14. 15:00, 19:00 Kánkán hármasban Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
május 20. 16:30 Lúdas Matyi Vatta
május 21. 10:30 Óz, a nagy varázsló Budapest, Köszi, Előd utca 1
május 25. 14:30 Óz, a nagy varázsló Újhartyán
május 27. 13:30 Nyári Tündérkert Budaörs
május 27. 17:00 Lónak vélt menyasszony Budaörs
május 28. 11:30 Piroska és a farkas Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
május 28. 14:30 Kalózkincs Gyöngyös
május 28. 16:00 Piroska és a farkas Gyönygös
május 28. 17:00 Varázslatos Mesekártyák Hajdúdorog
június 3. 17:00 Varázskártyák Zirc
június 4. 14:00 Kalózkincs Szőce
június 5. 10:30, 12:10, 14:00 Varázskártyák, Aranyhajú leány, Lúdas Matyi Hatvan
június 13. 14:00 Kalózkincs Boba
június 14. 19:00 Apa csak egy van?! Esztergom
június 16. 16:30 Óz, a nagyvarázslóBalatonszemes
június 16. 18:00 Vuk Balatonszemes
június 17. 10:00 Lúdas Matyi Budapest, XVII kerület
június 17. 19:00 Csárdáskirálynő
június 18. 11:00, 13:30 Varázslatos mesekártyák, Nyári tündérkert Hatvan
június 19. 16:30 és 18:00 Aranyhajú lányBalatonszemes
június 21. 10:00 Óz, a nagy varázsló Budapest, KMO
június 23. 18:00 Vuk Velence
június 23. 18:00 Lónak vélt menyasszony Budapest, Szent László napok
június 24. 16:30 Vili a vega vámpírBalatonszemes
június 24. 18:00 VukBalatonszemes
június 24. 19:00 Kattancs fesztivál Szlovákia, Gúta
június 24. 11:30 Macskakirály Felsőzsolca
június 24. 15:00 Varázslatos Mesekártyák Felsőzsolca
június 24. 20:00 és 21:00 Éjjel az Orfeumban Hacsek és Sajóval Kunszentmárton
június 25. 15:00 Operett gála Budapest, Szent László napok
június 25. 16:30 Varázslatos mesekártyákBalatonszemes
június 30. 19:00 Apa csak egy van?! Lórévi Színházi Fesztivál
július 01. 16:30 Varázslatos mesekártyákBalatonszemes
július 01. 18:00 Vili a vega vámpírBalatonszemes
július 01. 20:00 Adj egy csókotCsepel
július 02. 18:00 BékahercegBalatonszemes
július 03. 16:30 és 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 05. 11:00 Vili, a vega vámpír Klauzálház, Budapest
július 06. 16:30 és 18:00 VukBalatonszemes
július 07. 16:30 Nyári tündérkertBalatonszemes
július 07. 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 08. 14:30 Kalózkincs Balogunyom
július 08. 16:30 ÁgacskaBalatonszemes
július 08. 18:00 Macskakirály Balatonszemes
július 08. 19:00 Álom,mit nem láttak mégSzatymaz
július 09. 16:30 Aranyhajú lányBalatonszemes
július 12. 16:30 és 18:00 MacskakirályBalatonszemes
július 13. 19:00 Aranyhajú leány Tihany
július 14. 14:00 Álom, mit nem láttak mégJászberény
július 14. 18:00 KalózkincsBalatonakarattya
július 15. 18:00 Óz, a nagy varázslóBalatonszemes
július 16. 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 21. 18:00 Varázslatos mesekártyákBalatonszemes
július 21. 20:00 Édes Alkony Emőd
július 22. 18:00 Varázslatos MesekártyákZáhony
július 22. 18:00 Piroska és a farkasBalatonszemes
július 22. 20:00 Szeret, nem szeretBalatonakarattya
július 28. 18:00 Kalózkincs Rádóckölked
július 22. 20:00 Adj egy csókot Záhony
július 23. 18:00 Ludas MatyiBalatonszemes
július 27. 19:00 Békaherceg Tihany
július 28. 18:00 Kalózkincs Rádóckölked
július 28. 16:30 Piroska és a farkasBalatonszemes
július 29. 19:00 Csárdáskirálynő
július 30. 16:00 Kapj el Szűr
július 30. 16:30 Ágacska Balatonszemes
július 30. 18:00 Macskakirály Balatonszemes
július 31. 16:30 és 18:00 Békaherceg Balatonszemes
augusztus 4. 20:00 Bordaltól a Csárdáskirálynőig Zirc
augusztus 4. 18:00 Vuk Velence
augusztus 4. 17:00 Varázslatos meskártyák Sátoraljaújhely
augusztus 4. 19:00 Álom, mit nem láttak még Sátoraljaújhely
augusztus 05. 18:00 Óz, a nagy varázsló Balatonszemes
augusztus 06. 18:00 Békaherceg Balatonszemes
augusztus 9. 10:00 Kalózkincs Budapest
augusztus 11. 18:00 Ágacska Balatonszemes
augusztus 12. 16:30 Nyári tündérkert Balatonszemes
augusztus 12. 17:30 Utazás a világ körül Mircivel és Bolhással Orosháza
augusztus 12. 18:00 Piroska és a farkas Balatonszemes
augusztus 12. 21:00 Kabaré Budapest
augusztus 13. 16:30 Varázslatos mesekártyák Balatonszemes
augusztus 13. 18:00 Vuk Balatonszemes
augusztus 17. 20:30 Charley nénje Csillebérc
augusztus 19. 19:00 Édes Alkony Nagyszénás
augusztus 19. 20:00 Álom, mit nem láttak még Balatonlelle
augusztus 20. 10:00 Ünnepi megemlékezés Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
augusztus 20. 11:00 Állati ki mit nem tud Ózd
augusztus 27. 11:00 Vili, a vega vámpír Szekszárd