Üdvözöljük a Pódium Színház honlapján!

 


Új bemutatóink:

HARSÁNYI GÁBOR:
Bazi nagy magyar lagzi

-zenés vígdráma két részben-

Fellépések:

Január-május

    Június  
június 2. 15:00 Kálmán és barátati - operett gála Budapest, X. kerület Újhegyi Közösségi ház
június 8.esőnap 9. 19:00 Bazi nagy magyar lagzi Emőd
június 16. 16:00 Kalózkincs Páty
június 20. 10:00 Szüliap Aprajafalván KMO
június 22. 18:00 Ludas Matyi Budapest, Szent László Napok
június 23. 18:00 Ludas Matyi Kunszentmárton
június 23. 20:00 Adj egy csókot Csorvás
június 29. 20:00 Úrinő kiadó Törökszentmiklós
június 30. 16:00 Szülinap Aprajafalván Nagybajom
június 30. 19:00 Adj egy csókot Bécs
    Július  
július 1. 11:00 Varázslatos mesekártyák Bécs
július 3. 20:30 Édes Alkony Csillebérci Szabadtéri Színpad
július 4. 10:00 Piroska és a farkas KMO
július 4. 11:00 Okos lány Klauzálház
július 5. 19:00 Bazi nagy magyar lagzi Városmajori Szabadtéri Színpad
július 7. 11:00 Kalózkincs Ábrahámhegy
július 7. 14:00 Varázslatos mesekártyák Szabadegyháza
július 7.   Varázslatos mesekártyák - Álom, mit nem láttak még Szatymaz
július 10. 18:00 Cintányéros cudar világ Balatonalmádi
július 13. 10:30 Lúdas Matyi Csukás István Színház, Balatonszárszó
július 13. 20:00 Bazi nagy magyar lagzi Csukás István Színház, Balatonszárszó
július 14. 10:00 Vili, a vega vámpír Balatonalmádi
július 14. 19:30 20:30 Állati ki mit nem tud
Kabaré
Záhony
július 20. 14:00 Szeretem magát! Jászberény
július 21. 10:30 Okos lány Csukás István Színház, Balatonszárszó
július 21. 20:00 Charley nénje Csukás István Színház, Balatonszárszó
július 28. 10:00 Vuk, a kisróka Balatonalmádi
július 28. 20:30 Operett gála Szentes
július 28. esőnap 29. 19:00 Bazi nagy magyar lagzi Pécsi Nyári Színház
július 30. 16:00 Kalózkincs Siófok
július 31. 19:00 Szeret, nem szeret Ábrahámhegy
    Augusztus  
augusztus 3. 10:30 Macskakirály Csukás István Színház, Balatonszárszó
augusztus 3. 20:00 Édes Alkony Csukás István Színház, Balatonszárszó
augusztus 4. 15:00 Állati ki mit nem tud Vatta
augusztus 6. 16:00 Állati ki mit nem tud Siófok
augusztus 9. 19:00 Bazi nagy magyar lagzi Újhegyi Szabadtéri Színpad
augusztus 10. 18:00 Urinő Kiadó Jászalsószentgyörgy
augusztus 11. 10:00 Piroska és a farkas Balatonalmádi
augusztus 13. 16:00 Varázslatos Mesekártyák Siófok
augusztus 17. 11:00 Békaherceg Csillebérc
augusztus 18. 15:00 Szülinap Aprajafalván Csillebérc
augusztus 18. 20:00 Bazi nagy magyar lagzi Csillebérci Szabadtéri Színpad
augusztus 19. 20:00 Operett Sárosd
augusztus 20. 10:00 Ünnepi megemlékezés Körösi Csoma Sándor Művelődési Központ
augusztus 20. 20:00 Operett Encs
augusztus 25. 10:30 Szülinap Aprajafalván Csukás István Színház, Balatonszárszó
augusztus 30. 11:00 Vili, a vega vámpír Csillebérc
    Szeptember  
szeptember 1. 15:00 Állati ki mit nem tud Club Aliga
szeptember 1. esőnap 2. 19:00 Édes Alkony Emőd
szeptember 8. 11:00 Békaherceg Ferencváros
szeptember 16. 10:30 Vuk, a kisróka X.kerület Előd utca 1
szeptember 22. 19:00 Charley nénje Fertőd
szeptember 23. 14:00 Állati ki mit nem tud Ábrahámhegy
szeptember 23. 15:00 Operett gála Ábrahámhegy
szeptember 27. 15:30 Állati ki mit nem tud Bük
szeptember 28. 16:00 Urinő Kiadó Noszvaj
szeptember 29. 16:00 Holle anyó Kunhegyes
szeptember 30. 17:00 Édes Alkony Vác
    Október  
október 3. 9:30, 10:30 Állati ki mit nem tud

Páty

október 4. 11:00 Vili, a vega vámpír

Tarján

október 9. 10:00 Piroska és a farkas Klauzálház
október 10. 10:00 Ágcsaka X.kerület Újhegy sétány
október 13.

15:00,
17:00

Vuk, a kisróka Székesfehérvár, Köfém Művelődési Ház
október 14. 10:30 Szülinap Aprajafalván X. kerület Köszi, Előd utca1
október 14. 11:00 Óz, a nagy varázsló Jászberény
október 16. 14:00 Óz, a nagy varázsló Budapest, MOM Kult
október 17. 10:00, 14:00 Szülinap Aprajafalván Tiszavasvári
október 18. 10:00, 14:30 Szülinap Aprajafalván Fertőd
október 20. 19:00 Operett gála X. kerület Előd utca 1
október 21 . 18:00 Bazi nagy magyar lagzi Gúta
október 23. 17:00 Pesti Srácok Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
október 23. 17:30 Ünnepi műsor Nagybajom
október 24. 11:00 Pesti Srácok Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
október 25. 15:30 Idősek napi operett gála Sárosd
október 27. 19:00 Kabaré Kőröstarcsa
október 31. 10:00 Ágcsaka X.kerület Újhegy sétány
    November  
november 3. 14:00 Fényes és barátai Újhegyi Közösségi ház
november 4. 10:30 Vili, a vega vámpír X.kerület Előd utca 1
november 7. 14:00 Lúdas Matyi Klauzálház
november 8. 11:00 Utazás a világ körül Solt
november 8. 10:00, 11:30,
14:00
Okos lány Nagyatádi Kulturális Központ
november 11. 15:00 Bazi nagy magyar lagzi

Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ

november 11. 19:00 Buja Babák

X.ker Előd utca 1.

november 14. 10:00 Macskakirály Cziffra központ
november 17. 16:00 Hamupipőke Budaörs
november 18. 10:30 Hamupipőke X.kerület Előd utca 1
november 20. 9:30, 10:45 Hamupipőke Gúta
november 21. 10:00 Meseelőadás Csepel
november 23. 19:00 Apa csak egy van?!

Kisvárda

november 24. 19:00 Operett

Pálháza

november 28. 10:00 Holle anyó segít Cziffra Központ
november 29. 10:00 Lizi karácsonya Vásárosnamény
    December  
december 2. 16:00 Mikulás Martfű
december 3. 18:00 Mikulás program Budapest
december 4. 10:00 Hamupipőke Budapest, Kőrösi Cs.S. MK
december 5. 10:00 Mikulás Budapest, MOM kult
december 5. 17:00 Mikulás Székesfehérvár, Köfém
december 5. 14:30 Vili, a vega vámpír Budapest, Kőrösi Cs.S. MK
december 6. 17:00 Mikulás Csömör
december 6. 17:30 Mikulás

Székesfehérvár

december 6. 17:00 Mikulás Kőrösi Csoma Sándor MK
december 8. 10:00 Panka és a Mikulás Mór
december 8. 14:00 Buja Babák Újhegyi Közösségi ház
december 8. 16:00 Mikulás Páty
december 9. 11:00 Holle anyó segít Vác Dunakanyarszínház
december 9. 17:00 Adventi koncert Nagybajom
december 9. 11:00 Varázslatos téli mesekoncert Sátoraljaújhely
december 9. 17:00 Panka és a Mikulás Csákvár
december 11. 19:00 Édes Alkony Marcali
december 12. 14:00 Lizi karácsonya Klauzálház
december 13. 10:00 Hamupipőke Csorvás
december 14. 16:00 operett gála Ábrahámhegy
december 14. 15:00; 19:00 Állati ki mit nem tud, Kabaré Csurgó
december 15. 10:00 Lizi karácsonya Újhegyi Közösségi Ház
december 15. 15:00 Édes Alkony Bicske
december 15. 17:00 Lizi karácsonya Esztergom
december 16. 10:30 Holle anyó segít X.kerület Előd utca 1
december 19. 9:00 Állati ki mit nem tud, Lizi karácsonya Topolya
december 19. 19:00 Éjjel az Orfeumban Topolya
december 20. 19:00 Éjjel az Orfeumban Csóka
    Január  
január 11. 11:00 Holle anyó segít Budapest, UJKK
január 12. 10:00 Óz, a nagy varázsló Pilis
január 12. 19:00 Operettgála Tab
január 14-15. 10:00 Óz, a nagy varázsló Nyírbátor
január 16-17. 10:00 Vuk, a kisróka Nagykanizsa
január 16. 19:00 Édes Alkony Nagykanizsa
január 18. 19:00 Édes Alkony Biatorbágy
január 25. 10:00 Piroska és a farkas, Vili, a vega vámpír Marcali
január 25. 19:00 Újévi operett koncert Marcali
    Február  
február 5. 10:00 Szülinap Aprajafalván Vác
február 6. 10:00 Hamupipőke X.kerület Újhegy sétány
február 6. 10:00 Szülinap Aprajafalván Vác
február 6. 19:00 Vacsora négyesben Debrecen
február 7. 10:00 Szülinap Aprajafalván Vác
február 8 . 19:00 Apa csak egy van?!

Székesfehérvár

február 18. 19:00 Bazi nagy magyar lagzi Lenti
    Március  
március 9. 14:00 Ha én egyszer kinyitom a számat Újhegyi Közösségi ház
március 17. 15:00 Vacsora négyesben Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
március 23. 19:00 Vacsora négyesben Nagyatádi Kulturális Központ
március 27. 10:00 Hamupipőke X.kerület Újhegy sétány
    Április  
április 26 19:00 Bazi nagy magyar lagzi Mosonmagyaróvár
    Május  
május 5 . 15:00 Anyák napi operett gála Újhegyi Közösségi ház
május 8. 10:30, 13:45, 15:45 Vuk, a kisróka Baja

TÁMOGATÓINK:

Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ