Üdvözöljük a Pódium Színház honlapján!

 


Új bemutatóink:

Bednai Natália : Szülinap Aprajafalván
-zenés mesejáték-

Fellépések:

január - augusztus

szeptember 9. 11:00 Kalózkincs Budaörs
szeptember 17. 10:30 Óz, a nagy varázsló Budapest, Előd utca 1
szeptember 22. 19:00 Apa csak egy van?! Tata
szeptember 23. 19:00 Apa csak egy van?! Oroszlány
szeptember 24. 10:30 Ludas Matyi Budapest, X. kerület, Előd utca 1
szeptember 29. 17:00 Álom, mit nem láttak még Noszvaj
szeptember 29. 10:00 Ludas Matyi Balatonszemes
szeptember 29. 15:00 Éjjel az Orfeumban Nagykanizsa
szeptember 30. 19:00 Operett Nagykanizsa
október 1. 17:00 operett gála Iklad
október 1. 19:00 Szeret, nem szeret Letenye
október 3. 10:00, 14:00 Ludas Matyi Nagyatád
október 6. 17:00 Szeret, nem szeret Tarnaörs
október 6. 19:00 Édes Alkony Budapest
október 12. 15:00 Adj egy csókot Sárosd
október 12. 19:00 Apa csak egy van?! Újhartyán
október 13. 15:00 Adj egy csókot Balatonszemes
október 13. 16:00 Adj egy csókot Szabadbattyán
október 14. 14:30 Utazás a világ körül Mircivel és Bolhással - Állati ki mit nem tud Hatvan
október 15. 10:30 Piroska és a farkas Budapest X. kerület, Előd utca 1
október 15. 18:00 Édes Alkony Gúta
október 17. 10:00, 14:00 Vuk, a kisróka Szolnok
október 18. 10:30, 13:45, 15:30 Békaherceg Baja
október 23. 17:00 Ünnepi megemlékezés Páty
október 24. 19:00 Operett Marcali
október 26. 10:00 Szülinap Aprajafalván Csepel
október 27. 17:00 Kalózkincs Karakó
október 27. 19:00 Kalózkincs Oszkó
október 28. 10:00 Óz, a nagy varázsló Budapest, Soroksár
október 28. 15:00 Szülinap Aprajafalván Budaörs
október 28. 19:00 Édes Alkony Pomáz
október 29. 10:30 Szülinap Aprajafalván Budapest Xkerület, Előd utca 1
november 4. 15:00 Kalózkincs Viszák
november 4. 15:00 Utazás a világ körül Mircivel és Bolhással Budapest, X. kerület Előd utca 1
november 4. 16:00 Varázslatos mesekártyák Csömör
november 5. 11:00 Szülinap Aprajafalván Nyíregyháza
november 6. 14:00 Szeret, nem szeret Mosonmagyaróvár
november 7. 10:00 Szülinap Aprajafalván Gúta
november 8. 19:00 Operett Sátoraljaújhely
november 10. 17:00 Kabaré Jászalsószentgyörgy
november 11. 19:00 Charley nénje Pálháza
november 13. 19:00 Charley nénje Mórahalom
november 14. 10:00 Vili, a vega vámpír Dunaszerdahely
november 15. 15:00 Vili, a vega vámpír Budapest, X kerület
november 17. 14:00 Macskakirály Soroksár
november 17. 19:00 Éjjel az Orfeumban Üröm
november 18. 18:00 Adj egy csókot Balatonszemes
november 19. 11:00 Holle anyó segít Rózsa Művelődési ház Budapest
november 19. 15:00 Holle anyó segít Budapest, X. kerület Előd utca 1
november 25. 19:00 Katalin bál Budapest, X. kerület Előd utca 1
november 29. 10:00, 14:00 Békaherceg Tata
december 1. 16:00 Mikulás Vatta
december 2. 10:00 Mikulás Páty
december 3. 11:00 Mikulás Csepel
december 3. 15:00 Mikulás Budapest, X. kerület Előd utca 1
december 4. 9:30, 11:00 Mikulás Mesevilág, Budapest
december 4. 17:00 Mikulás Budapest N&D
december 5. 10:00 Szülinap Aprajafalván Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
december 5. 17:00 Mikulás műsor Esztergom
december 5. 17:00 Mikulás műsor Székesfehérvár
december 5. 17:00 Mikulás Budakalász
december 6. 9:00 Mikulás Ovi, Budapest
december 6. 9:00, 11:00 Mikulás Hétszínvilág, Budapest
december 6. 10:30 Macskakirály Soroksár, Fedák Sári Színház
december 6. 14:30 Szülinap Aprajafalván Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
december 6. 18:00 Mikulás műsor Székesfehérvár
december 7. 10:00 Holle anyó segít Budapest, Cziffra Központ
december 8. 18:00 Kalózkincs Bögöte
december 8. 10:00 Mikulás Budapest
december 9. 18:00 Cintányéros cudar világ Balatonszemes
december 10. 10:30 Macskakirály Budapest, X. kerület Előd utca 1
december 10. 15:00 Édes Alkony Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ
december 10. 17:00 Mikulás bácsi bajban Szabadbattyán
december 11. 14:00 Álom, mit nem láttak még Budapest Stefánia
december 12. 10:00 és 14:00 Lizi karácsonya Nagyatád
december 16. 17:00 Lizi karácsonya Visegrád
december 16. 18:00 Éjjel az Orfeumban Vésztő
december 17. 10:30 Lizi karácsonya Budapest, X. kerület Előd utca 1
december 17. 15:00 Kalózkincs Pácsony
december 19. 10:00 Holle anyó segít Balatonszemes
december 20. 19:00 Szeressük egymást Debrecen
december 21. 10:00 Lizi Karácsonya Dunaszeg
december 21. 17:00 Vili, a vega vámpír Budapest
december 21. 17:00 Kabaré Budapest
december 22. 15:00 Kabaré Budapest
december 29. 10:00 Kabaré Budapest
december 30. 18:00 Kabaré Psuztaszabolcs
január 7. 10:30 Békaherceg Budapest, X. kerület Előd utca 1
január 7. 19:00 Operett Párkány
január 13. 19:00 Charley nénje Újhartyán
január 14. 10:30 Szülinap Aprajafalván Budapest, Újhegyi Közösségi ház
január 16. 10:00 Óz, a nagy varázsló Záhony
január 16. 19:00 Édes Alkony Záhony
január 20. 19:00 Operett Csongrád
január 21. 10:30 Vuk, a kisróka Budapest, X. kerület Előd utca 1
január 25. 19:00 Operett Kaposvár
január 26. 19:00 Édes Alkony Dombóvár
január 29. 10:00, 14:30 Varázslatos mesekártyák Bicske
február 10. 19:00 __ Balatonszemes
február 12. 15:00 Édes Alkony Pomáz
február 13. 10:00, 14:00 Macskakirály Vác
február 14. 10:00 Szülinap Aprajafalván Klauzál Gábor Művelődési Központ
február 15. 10:00 _____ Szeghalom
február 15. 19:00 _____ Szeghalom
február 18. 10:30, 15:00 Gyermekelőadás Budapest, X. kerület Előd utca 1
február 21. 10:00 és 14:00 Békaherceg Nagykanizsa
február 22. 10:00 és 14:00 Békaherceg Nagykanizsa
február 24. 19:00 Charley nénje Hatvan
február 25. 10:30, 15:00 Gyermekelőadás Budapest, X. kerület Előd utca 1
február 25. 19:00 Apa csak egy van?! Hatvan
február 28. 10:00, 14:30 Piroska és a farkas Fertőd
március 3. 19:00 __ Balatonszemes
március 4. 10:30 Gyermekelőadás Budapest, X. kerület Előd utca 1
március 11. 10:30 Gyermekelőadás Budapest, X. kerület Előd utca 1
március 16. 10:00 Ágacska Tokaj
március 16. 19:00 Édes Alkony Tokaj
március 18. 10:30 Gyermekelőadás Budapest, X. kerület Előd utca 1
március 19-20. 10:00 Békaherceg Nyírbátor
március 21. 14:30 Vili, a vega vámpír Újhegy
március 25. 10:30 Nyúlanyó ajándéka Budapest, Újhegyi Közösségi Ház
március 25. 19:00 Édes Alkony Hatvan
április 8. 10:30, 15:00 Gyermekelőadás Budapest, X. kerület Előd utca 1
április 10. 10:30, 15:00 Gyermekelőadás Szentgotthárd
április 14. 19:00 __ Balatonszemes
április 15. 10:30, 15:00 Gyermekelőadás Budapest, X. kerület Előd utca 1
április 19. 10:00 _____ Szeghalom
április 19. 19:00 _____ Szeghalom
május 12. 19:00 __ Balatonszemes
május 13. 10:00 Népmese Újhegyi Közösségi ház
május 15. 19:00 Apa csak egy van?! Fehérgyarmat

TÁMOGATÓINK:

Brunner Tamás ügyvéd / Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ / Zsófia rendezvényhajó