Üdvözöljük a Pódium Színház honlapján!

 


Új bemutatóink:

Szeretem Magát
-A pesti kabaré születése két részben-

Fellépések:

január 7. 10:30 Békaherceg Budapest, X. kerület Előd utca 1
január 7. 19:00 Operett Párkány
január 13. 11:00 Holle anyó segít Soroksár
január 13. 19:00 Charley nénje Újhartyán
január 14. 10:30 Szülinap Aprajafalván Budapest, Újhegyi Közösségi ház
január 15. 10:00 Óz, a nagy varázsló Fedák Sári Színház
január 16. 10:00 Óz, a nagy varázsló Záhony
január 16. 19:00 Édes Alkony Záhony
január 19. 10:00 Költők egymás között Budapest, X. kerület Előd utca 1.
január 20. 19:00 Operett Csongrád
január 21. 10:30 Vuk, a kisróka Budapest, X. kerület Előd utca 1
január 23. 10:00 Szülinap Aprajafalván Vecsés
január 25. 19:00 Operett Kaposvár
január 26. 19:00 Apa csak egy van?! Dombóvár
január 28. 17:00 Szeretem magát Sárosd
január 29. 10:00, 14:30 Varázslatos mesekártyák Bicske
február 2. 19:00 Szeretem magát Szigetszentmiklós
február 3. 10:00 Szivárvány Szigetszentmiklós
február 3. 19:00 Édes Alkony Nagyatád
február 7. 11:00 Békaherceg Szenc
február 7. 19:00 Apa csak egy van!? Szenc
február 9. 21:00 Kabaré Budapest
február 10. 18:00 Édes Alkony Balatonszemes
február 11. 11:00 Szülinap Aprajafalván Csepel, Királyerdei Művelődési Ház
február 12. 10:00 Óz, a nagy varázsló Fedák Sári Színház
február 12. 15:00 Édes Alkony Békásmegyer
február 13. 10:00, 14:00 Macskakirály Vác
február 14. 14:00 Szülinap Aprajafalván Klauzál Gábor Művelődési Központ
február 15. 14:00 Szülinap Aprajafalván Szeghalom
február 15. 19:00 Szeretem Magát Szeghalom
február 17. 16:00 Utazás a világ körül Budaörs
február 18. 10:30 Panni a pöttyöslabda Budapest, X. Újhegyi Közösségi ház
február 18. 10:30 Szülinap Aprajafalván Budapest, X. kerület Előd utca 1
február 21. 10:00 és 14:00 Békaherceg Nagykanizsa
február 22. 10:00 és 14:00 Békaherceg Nagykanizsa
február 23. 10:00 Békaherceg Letenye
február 24. 17:00 Édes Alkony Szigetszentmiklós
február 25. 10:30 Vili, a vega vámpír Budapest, X. kerület Előd utca 1
február 28. 10:00, 14:30 Piroska és a farkas Fertőd
március 4. 10:30 Piroska és a farkas Budapest, X. kerület Előd utca 1
március 7. 10:00 Ludas Matyi Solt
március 9. 18:00 Urinő kiadó Balatonszárszó
március 10. 15:00 Urinő kiadó Budapest, X. kerület Újhegyi Közösségi ház
március 11. 10:30 Békaherceg Budapest, X. kerület Előd utca 1
március 14. 18:30 Ünnepi megemlékezés Budapest, X. kerület
március 16. 19:00 Édes Alkony Újhartyán
március 17. 10:30 Óz, a nagy varázsló Budapest
március 18. 10:30 Ludas Matyi Budapest, X. kerület Előd utca 1
március 18. 15:00 Szeretem magát! Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Ház
március 19-20. 14:00 és 10:00, 14:00 Békaherceg Nyírbátor
március 20. 19:00 Édes Alkony Berettyóújfalu
március 21. 10:00 Nyúlanyó ajándéka Cziffra központ
március 21. 14:30 Vili, a vega vámpír X. kerület Újhegyi Közösségi ház
március 23. 10:00 Ágacska Tokaj
március 23. 19:00 Édes Alkony Tokaj
március 24. 10:00 Tojásfutam Csepel, Vénusz utca 2
március 24. 16:00 Okos lány Budaörs
március 25. 10:30 Nyúlanyó ajándéka Budapest, Újhegyi Közösségi Ház
március 25. 19:00 Édes Alkony Hatvan
március 27. 15:30 Szülinap Aprajafalván Bük
március 28. 10:00 Varázslatos Mesekártyák Marcali
március 28. 13:00 és 14:30 Szülinap Aprajafalván Marcali
március 28. 19:00 Szeretem magát! Marcali
március 30. 15:00 Nyúlanyó ajándéka Siófok
április 2. 10:30 Okos lány Bük
április 7. 19:00 Operett Rimaszombat
április 8. 10:30Szülinap Aprajafalván Budapest, X. kerület Előd utca 1
április 9. 10:00 Vuk, a kisróka Fedák Sári Színház
április 10. 10:30, 14:00 Szülinap Aprajafalván Szentgotthárd
április 11. 10:30 Költők egymás között Budapest
április 13. 19:00 Apa csak egy van?! Pomáz
április 14. 11:00 Szülinap Aprajafalván Fedák Sári Színház
április 14. 19:00 Apa csak egy van?! Szigetszentmiklós
április 16. 10:00 Szülinap Aprajafalván Csorvás
április 16. 19:00 Édes Alkony Csorvás
április 19. 14:00 Békaherceg Szeghalom
április 19. 19:00 Charley nénje Szeghalom
április 21. 16:00 Szülinap Aprajafalván Veszprém
április 25. 10:00 Óz, a nagy varázsló Cziffra Központ
május 1. 14:30 Okos lány Budapest
május 11. 19:00 Úrinő kiadó Bécs
május 13. 10:00 Macskakirály Újhegyi Közösségi ház
május 14. 19:00 Apa csak egy van?! Újfehértó
május 15. 19:00 Apa csak egy van?! Fehérgyarmat
május 18. 10:00 Szülinap Aprajafalván Budapest
május 18. 19:00 operett Kapuvár
május 23. 10:00, 13:00 Szülinap Aprajafalván Vásárosnamény
május 26. Varázslatos mesekártyák, és Szülinap Aprajafalván Budaörs
május 26. 13:30 Óz, a nagy varázsló Budakalász
május 27. 13:30 Békaherceg Vecsés
május 29. 19:00 Bazi nagy magyar lagzi Nagykanizsa
május 30. 14:30 Vili a vega vámpír Újhartyán
június 2. 15:00 Kálmán és barátati - operett gála Budapest, X. kerület Újhegyi Közösségi ház
június 9. 10:00 okos lánya - lónak vélt menyasszony Nagyatád
június 14. 10:00 Állati ki mit nem tud, kabaré Záhony
június 20. 10:00 Szüliap Aprajafalván KMO
július 4. 10:00 Piroska és a farkas KMO
július 7. 14:00 Varázslatos mesekártyák Szabadegyháza
szeptember 22. 19:00 Charley nénje Fertőd
szeptember 29. 19:00 Édes Alkony Vác
november 11. 15:00 Vacsora négyesben Kőrösi

TÁMOGATÓINK:

Brunner Tamás ügyvéd / Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Központ / Zsófia rendezvényhajó